Fanchuang Tıbbi Biyoteknoloji Ltd

Müşteri Talep İnovasyonun En İyi Kaynağı mı?

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerAraştırma Kimyasal Tozları

Aktif İnce Kimyasal Tozlar, Saf Araştırma Kimyasalları Tesofensine NS2330

Büyük Hizmet Büyük Kalite.

—— Carl Balfou

Çok sağduyulu ve yardımsever olduğunuz için teşekkürler. Gerçekten çok kibar ve eğlenceli bir şekilde çalışmaktan zevk duyuyorsunuz.

—— Jeff Rader

Sizler en tatlı, en cariyesiz hizmetsiniz.

—— Luis Acosta

Ben sohbet şimdi

Aktif İnce Kimyasal Tozlar, Saf Araştırma Kimyasalları Tesofensine NS2330

Büyük resim :  Aktif İnce Kimyasal Tozlar, Saf Araştırma Kimyasalları Tesofensine NS2330

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FC
Sertifika: GMP
Model numarası: 01

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: folyo çantası veya gereksinimler
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, MoneyGram, T / T
Yetenek temini: 800kg / Ay
Detaylı ürün tanımı
Formül: C17H23Cl2NO Görünüm: PowderPowder
Saflık: % 99 Ambalaj: Folyo Çanta veya İsteğe Bağlı
Nakliye: EMS EUB DHL FEDEX Teslim Süresi:: 24 saat sonra

CAS 195875-84-4 Araştırma Kimyasal Tozları Tesofensin NS2330 C17H23Cl2NO
Görünüm: Pudra Renk: Beyaz toz
Cas: 195875-84-4 E-posta: admin@fanchuangchem.com
Formül: C17H23Cl2NO Saflık: % 99
Teslimat süresi: 24 Saat İçinde Nakliye: EMS EUB DHL FEDEX
Paketleme: Folyo Çanta veya İsteğe Bağlı Ödeme: T / t Monygram Batı Birliği Bitcoin

Brasofensine (NS-2214, BMS-204756), Parkinson ve Alzheimer hastalığının tedavisi için geliştirilmekte olan bir fenil-propan'dır. Faz II çalışmaları 1996 yılında yürütülmüş ve brasofensinin hem etkili hem de iyi tolere edildiği gösterilmiştir [1], ancak in vivo 2α-metiloksim grubunun cis-anti izomerleşmesinin ardından gelişme durdurulmuştur [2]. ] Parkinson hastalığının hayvan modellerinde, brasofensin LMA'nın uyarılmasında ve akinesinin tersine çevrilmesinde etkili olmuştur. [3]

Brasofensinin izomerizasyonu, tropan halkasının 2 pozisyonundaki alfa ve beta pozisyonları arasında değil, daha çok iminin (yani "metil-aldoksim") E / Z izomerleşmesidir. [4] Bu işlemin in vivo gerçekleştiğine inanılmakla birlikte, bazı izomerizasyonun yutmadan önce gerçekleşmesi ihtimali olarak göz ardı edilemez.

(Z) -izomerine BMS-205912 adı verildi.

PD'de, dopaminerjik nöronlarda, özellikle substantia nigra beyin bölgesinde,% 80'lik bir azalma görülene kadar belirtiler ortaya çıkmaya başlamıyor.

Diclofensine (Ro 8-4650) 1970'lerde Hoffmann-La Roche tarafından yeni bir antidepresan arayışında geliştirildi. (S) -izomerinin aktiviteden sorumlu olduğu bulundu. DAT, NET ve SERT için 16.8 nM, 15.7 nM ve 51 nM'lik afiniteler (Ki) ile dopamin [5] ve norepinefrin'in [6] geri alımını esas olarak inhibe eden üçlü bir monoamin geri alım inhibitörü olarak işlev gören uyarıcı bir ilaç midir? (dopamin, norepinefrin ve serotonin taşıyıcıları). İnsan çalışmalarında, nispeten az yan etki ile etkili bir antidepresan olduğu bulundu; ancak muhtemelen kötüye kullanım potansiyeli ile ilgili endişeler nedeniyle klinik gelişmeden düştü.

Sadece alprazolam tozu yüksek saflıkta, neredeyse hiç başka ürün üretmiyoruz Sadece alprazolam tozu yüksek saflıkta, neredeyse hiç başka ürün üretmiyoruz Sadece alprazolam tozu yüksek saflıkta, neredeyse hiç başka ürün üretmiyoruz Sadece alprazolam tozu yüksek saflıkta, neredeyse hiç başka ürün üretmiyoruz Sadece biz sadece Alprazolam tozu yüksek saflıkta, hemen hemen hiç ürün üretiyoruz Sadece alprazolam tozu üretiyoruz, neredeyse hiç başka ürünümüz yok Sadece alprazolam tozu yüksek saflıkta, neredeyse hiç ürün üretmiyoruz Sadece alprazolam tozu yüksek saflıkta, neredeyse hiç başka ürün üretmiyoruz Sadece yüksek üretiyoruz Alprazolam tozu saflığı, neredeyse hiç ürün üretmiyoruz Sadece alprazolam tozu yüksek saflıkta, neredeyse hiç başka ürün üretmiyoruz Sadece alprazolam tozu yüksek saflıkta, neredeyse hiç başka ürün üretmiyoruz Sadece alprazolam tozu yüksek saflıkta, neredeyse hiç başka ürün üretmiyoruz Sadece yüksek saflıkta alprazolam tozu, neredeyse hiç başka ürün yok Sadece yüksek saflıkta alprazolam tozu, En fazla bir şey bulamadık Sadece alprazolam tozu yüksek saflıkta, neredeyse hiç başka ürün üretmiyoruz Sadece alprazolam tozu yüksek saflıkta, neredeyse hiç başka ürün üretmiyoruz Sadece alprazolam tozu yüksek saflıkta, neredeyse hiç ürün üretmiyoruz Sadece alprazolam tozu yüksek saflıkta, neredeyse hiç üretmiyoruz diğer ürün Sadece yüksek saflıkta alprazolam tozu, neredeyse hiç başka ürün üretmiyoruz Sadece alprazolam tozu yüksek saflıkta, neredeyse hiç başka ürün üretmiyoruz Sadece alprazolam tozu yüksek saflıkta, neredeyse hiç başka ürün üretmiyoruz Sadece alprazolam tozu yüksek saflıkta, neredeyse hiç başka ürün üretmiyoruz sadece yüksek saflıkta alprazolam tozu üretiriz neredeyse hiç başka ürün vermez Sadece alprazolam tozu yüksek saflıkta, neredeyse hiç başka ürün üretmeyiz Sadece alprazolam tozu yüksek saflıkta, neredeyse hiç ürün üretmiyoruz Sadece alprazolam tozu yüksek saflıkta, neredeyse hiç başka ürün üretmiyoruz Sadece üretiyoruz yüksek saflıkta alprazolam tozu, neredeyse hiç başka ürün yok Sadece yüksek saflıkta f alprazolam tozu, neredeyse hiç başka ürün yok Sadece yüksek saflıkta alprazolam tozu üretiyoruz, neredeyse hiç ürün vermiyoruz

İletişim bilgileri
Fanchuang Medical Biotechnology Co., Ltd.

İlgili kişi: admin

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin Message not be empty!