Fanchuang Tıbbi Biyoteknoloji Ltd

Müşteri Talep İnovasyonun En İyi Kaynağı mı?

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerAraştırma Kimyasal Ara Maddeleri

ADBP 5F ADB İlaç Ara Maddeleri, ADB - PINACA AB - FUBINACA Beyaz Toz

Büyük Hizmet Büyük Kalite.

—— Carl Balfou

Çok sağduyulu ve yardımsever olduğunuz için teşekkürler. Gerçekten çok kibar ve eğlenceli bir şekilde çalışmaktan zevk duyuyorsunuz.

—— Jeff Rader

Sizler en tatlı, en cariyesiz hizmetsiniz.

—— Luis Acosta

Ben sohbet şimdi

ADBP 5F ADB İlaç Ara Maddeleri, ADB - PINACA AB - FUBINACA Beyaz Toz

Büyük resim :  ADBP 5F ADB İlaç Ara Maddeleri, ADB - PINACA AB - FUBINACA Beyaz Toz

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FC
Sertifika: ISO
Model numarası: 01

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: istenen folyelik çanta veya baesd ile güvenli paket
Teslim süresi: ödemeyi aldıktan sonra 1-2 gün içinde
Ödeme koşulları: Western Union, T/T, MoneyGram
Yetenek temini: 500kg / ay
Detaylı ürün tanımı
Adı: adb-f, mdmb-c, köfte Formül: C20H29N3O2 Görünüm: toz formları Ambalaj: Alüminyum folyo çanta contası E-posta: admin@fanchuangchem.com Renk: Beyaz Vurgulamak:

intermediates chemistry

,

research chemical stimulants

adbf beyaz toz adbp 5fadb adb-f abf ADB-F-UBINACA ADB-PINACA AB-FUBINACA

Hızlı Ayrıntılar

ProName 5fadb 5f-adb adb-f CAS Numarası 62-44-2
Moleküler formül C16H22Cl2N2O Görünüm Toz ve kristal
Teslimat süresi Spot kaynağı Uygulama Tıbbi
Liman shagnhai china Package: Ile Jinbo
Üretim kapasitesi: 100 Kilogram / Hafta Saflık 99 (%)
Depolama Kuru ve havalandırmalı LimitNum 10 gram
taşımacılık Uluslararası ifade Nemli içerik 0.001
kirlilik 0.001 stabl ≤0.001

MDMB-CHMICA (ayrıca yanlışlıkla MMB-CHMINACA olarak bilinir) temelde güçlüdür ve çevrimiçi olarak satılmıştır. MDMB-CHMICA başlangıçta "MMB-CHMINACA" adı altında satılırken, bu kod adına karşılık gelen bileşik (örn. t-bütil analoğu yerine izopropil 2015 yılında tasarımcı ilaç pazarında amb-chminaca olarak belirlenmiştir

5F-AB-PINACA, orijinal olarak ilaç olarak 2009 yılında geliştirilen bir dizi bileşikten türetilmiş olup çevrimiçi olarak satılmıştır

5F-AB-PINACA'nın sırasıyla 0,48 nM ve 2,6 nM'lik andwith değerlerinin güçlü olduğu bildirilmiştir. Metabolizması literatürde tanımlanmıştır.

U-50488, son derece seçiciliği olan, ancak etkileri olmayan bir ilaçtır. C ve etkileri vardır ve ilaçlar tarafından üretilen hafıza zayıflığını tersine çevirir. U-50488, icat edilen ilk seçici kappa agonistlerinden biriydi ve türevleri üzerine araştırmalar, ilgili bileşiklerin geniş bir ailesinin geliştirilmesine yol açtı.

3-Methoxyeticyclidine (3-MeO-PCE) nitel olarak PCE ve PCP'ye benzer ve çevrimiçi olarak satılmıştır.

4-MeO-PCP'nin sentezi ilk olarak 1965'te tıbbi kimyager Victor Maddox tarafından bildirilmiştir. 1999'da bir kimyager tarafından yayınlanan bir inceleme yazısı, 4-MeO-PCP'nin takma ad John Q. Beagle, insanda 4-MeO-PCP'nin potansiyelinin PCP'ye göre azaldığını ileri sürdü, iki yıl sonra Beagle, 4-MeO-PCP'nin sentezi ve kalitatif etkileri hakkında ayrıntılı bir açıklama yayınladı,

Metaqualone, ABD'de Quaaldeein ve Birleşik Krallık ve Güney Afrika'daki Mandraxin markasıyla satılmakta olup, ilaçtır. E sınıfının bir üyesidir .

Metaklorun sakinleştirici-hipnotik aktivitesi ilk olarak 1950'lerde araştırmacılar tarafından kaydedildi. 1962'de, metaqualone, Wallace ve Tiernan tarafından ABD'de patent altına alındı. Kullanımı 1970'li yılların başında ya da tedavi olarak zirveye ulaştı.

Birçok kişiye yapısal benzerlik gösterir ve
Akut atakların tedavisinde kullanılır (bazen ergot mantarının tıbbi kullanımı ile birlikte 16. yüzyılda dozaj belirsizliklerinin ortaya çıkmasına neden olan belirsizlikler başlamıştır ve doğumdan sonra kanamayı önlemek için kullanılmıştır). ergot mantar ve 1921'de Gynergen olarak pazarlanmaktadır
N- Ethylhexedrone (A-ethylaminocaprophenone, N- ethylnorhexedrone, hexenandNEH olarak da bilinir), sınıf N- Ethylhexedrone'un 1960'lı yıllarda bir dizi patentte bahsedildiğinden, daha iyi bilinen ilacın (MDPV) gelişmesine yol açmaktadır. 2010'ların ortalarından beri, N- ethylhexedrone çevrimiçi olarak satılmıştır.


Fuambai Sia Ahmadu (doğan 1969, Sierra Leonean-Amerikan antropologudur ve Gambiya'da İngiliz l'i çalışmıştır .


Ahmadu, sosyal antropolojide doktora derecesini ve Karşılaştırmalı İnsani Gelişme Bölümü'nde doktora sonrası çalışmayı üstlendi.


Fuf
Fentanil, diğer opioidlerin tipik etkilerini, onun agonizmiyle sağlar. Morfininki ile olan ilişkisine karşı güçlü potensi büyük oranda yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Bunun için,

BROMADOLINE, u-47700 ile aynı etkidir.

Alprazolam çoğunlukla tedavi etmek için kullanılır ve FDA etiketi, doktorun ilacın kullanışlılığını düzenli olarak yeniden değerlendirmesini önerir. Alprazolam, yaygın anksiyete bozukluğunun tedavisinde ve eşlik eden depresyon ile anksiyete durumlarının tedavisinde de endike olabilir. Alprazolam da sıklıkla eşlik eden uyku bozuklukları örnekleri ile reçete edilir.

CAS: 1863065-84-2
Formül: C23h32n2o3
IUPAC
Bileşik saflığı: >% 98

α-PVP, diğer psikostimülanlar gibi aşırı uyarılmaya, paranoyaya ve halüsinasyonlara neden olabilir. İlaç kombinasyonlarının neden olduğu intiharlarda ve aşırı dozlarda α-PVP'nin nedeni olduğu veya ölüme neden olduğu bildirildi. α-PVP ayrıca, en az bir ölümle bağlantılı olduğu ve bununla birlikte oluştuğu

Görünüm Kristaller veya toz
Renk beyaz toz beyaz kristal
Paketleme Alüminyum Folyo Çanta veya Plastik Torba
Anavatan Çin
ödeme şekli WU MG TTBitcoin
Nakliye yolu EMS EUB UPS TNT FedEx DHL
Adedi 5gram

İletişim bilgileri
Fanchuang Medical Biotechnology Co., Ltd.

İlgili kişi: admin

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin Message not be empty!