Fanchuang Tıbbi Biyoteknoloji Ltd

Müşteri Talep İnovasyonun En İyi Kaynağı mı?

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerAraştırma Kimyasalları BK MDMA

Organik Sentezler İçin Mavi Katı α - Pirrolidinopentiyofenon THPVP APHP

Büyük Hizmet Büyük Kalite.

—— Carl Balfou

Çok sağduyulu ve yardımsever olduğunuz için teşekkürler. Gerçekten çok kibar ve eğlenceli bir şekilde çalışmaktan zevk duyuyorsunuz.

—— Jeff Rader

Sizler en tatlı, en cariyesiz hizmetsiniz.

—— Luis Acosta

Ben sohbet şimdi

Organik Sentezler İçin Mavi Katı α - Pirrolidinopentiyofenon THPVP APHP

Büyük resim :  Organik Sentezler İçin Mavi Katı α - Pirrolidinopentiyofenon THPVP APHP

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FC
Sertifika: GMP
Model numarası: 01

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: folyo çantası veya gereksinimler
Ödeme koşulları: Western Union, T/T, MoneyGram
Yetenek temini: 500kg / ay
Detaylı ürün tanımı
Ambalaj: Folyo Çanta Veya Dayalı Talep CA'LARI: 14530-33-7
Görünüm: Kristal Renk: Beyaz Mavi Sarı
Saflık: % 99 Ekspres: EMS EUB DHL FEDEX

α-Pyrrolidinopentiophenone% 100 reçine 1000usd / 1kg mavi kristal thpvp uygulama saflığı% 93 aphp 4fphp pvp

Ürün Detayları

Anahtar kelimeler

 • DIBU
 • thpvp
 • ABC

Hızlı Ayrıntılar

 • ProName: MDBP hexen 4cpvp BKEBDP
 • Casno: 59-50-7
 • Moleküler Formül: C7H7ClO
 • Görünüm: Stokta
 • Uygulama: Organik sentez için ara madde
 • Teslimat Süresi: orde'yi yerleştirdikten sonraki 2 gün içinde ...
 • PackAge: şişe, davul veya ihtiyaç doğrultusunda ...
 • Liman: shanghai
 • Üretim Kapasitesi: 10000 Kilogram / Ay
 • Saflık:% 99
 • Depolama: serin, kuru, havalandırılan bir yerde saklayın ...
 • Ulaşım: ems, fedex, tnt, dhl
 • LimitNum: 10 Gram
 • Nem İçeriği: 0
 • Saflık: 0
 • en iyi kalite: en düşük fiyat

üstünlük

hebei qiute ticaret co., Ltd yüksek kompleks yeni tip ara ürünlerin ve kimyasal özel sentez, ölçek-yukarı üretim ve nadir kimyasallar ticaretinin üretiminde uzmanlaşmıştır ltd. Ürünler kategorisi, Ara ürünler ve API, Katalizör, Elektronik Kimyasallar ve diğer araştırma kimyasallarını içermektedir.

Müşterilerimizin sipariş vermesini kolaylaştırmak için, kimyasal araştırma, geliştirme, üretim, satış ve entegre platform hizmetinin yüksek verimli, yüksek kalitesini oluşturmak için tutarlı iyi ticari itibara bağlı kalırız.

Firmamızın tamamı, sadık müşterilerimize yüksek kaliteli kimyasallar, rekabetçi fiyat, en iyi hizmeti, hızlı nakliye ve istikrarlı tedarik sunmayı taahhüt eder.

Size verebiliriz:

1. İhtiyacınız olan en iyi kalite

2. Çin pazarında rekabetçi fiyat

3. olgun Teknik destek

4. Profesyonel lojistik destek

5. Çin deniz limanına yüklenen çok sayıdaki konteynerlerin tam tecrübesi

6. Sevilen nakliye hattına göre hızlı sevkiyat

7. Alıcının özel isteği doğrultusunda palet ile ambalajlama

8. E-postayla gönderildikten sonra en iyi servis

9. Kargo konteyner ile birlikte satış sonrası servis mevcuttur

10. İhracatta tam deneyim

11. Çin kökenli hammaddeler

Tek istediğimiz kazan-kazan işi. Gönder yr. Soruşturmalar, alırsınız!

ayrıntılar

SSS:

1, kalite nasıl? Birçok ürünün kalitesi% 99 saflığın üstündedir, aynı saflık% 99,5'tir.
2, Paket nasıl Folyo çantası veya müşterinin isteği gibi.
3, depo nasıl? Kuru ve serin bir yerde muhafaza edin.
4, Nakliye ücreti için ekstra para ödemem gerekiyor mu? Hayır, fiyatımıza zaten nakliye ücreti dahildir; herhangi bir vergi ve diğerleri için ödeme yapmanız gerekmez.
5, test etmek için numune sipariş edebilir miyim Evet, toplu sipariş vermeden önce örnek sipariş edebilirsiniz. Örneği kurye ile doğrudan kapınıza göndereceğiz.
6, minimum miktar Genellikle minimum miktar 50g'tır. Ancak kaliteyi ve hizmetimizi kontrol etmek için örnekler sipariş edebilirsiniz.

α-PVP, diğer psikostimülanlar gibi aşırı uyarılmaya, paranoyaya ve halüsinasyonlara neden olabilir. İlaç kombinasyonlarının neden olduğu intiharlarda ve aşırı dozlarda α-PVP'nin nedeni olduğu veya ölüme neden olduğu bildirildi. α-PVP, ayrıca pediktop ile kombine edildiğinde en az bir ölümle bağlantılı ve arızalanmasına neden oldu

α-Pirolidinopentiyofenon (ayrıca α-pirolidinovalerofenon, α-PVP, O-2387, β-keto-prolintane, Prolintanone veya Desmethyl Pyrovalerone olarak bilinir), 1960'larda geliştirilen, tasarımcı olarak satılan cathinone sınıfının sentetik uyarıcısıdır ilaç. Konuşma olarak bazen flakka veya çakıl denir. α-PVP pirovaleron ile kimyasal olarak ilişkilidir ve prolintanın keton analoğudur.

ABD'de Quaaludein ve İngiltere'de ve Güney Afrika'da Mandrax markası altında satılan Methaqualone, ilaçtır. E sınıfının bir üyesidir.

Metaklorun sakinleştirici-hipnotik aktivitesi ilk olarak 1950'lerde araştırmacılar tarafından kaydedildi. 1962'de, metaqualone, Wallace ve Tiernan tarafından ABD'de patent altına alındı. Kullanımı, 1970'lerin başında ya da tedavi olarak zirveye ulaştı

Etaqualone (Aolan, Athinazone, Ethinazone bir sınıftır ve 1960'larda geliştirilen ve esasen Fransa'da ve diğer bazı Avrupa ülkelerinde pazarlanan bir analojidir ve β-alt tipindeki agonist faaliyetinden kaynaklanan özelliklere sahiptir ve tedavisinde kullanılmıştır

Flunitrazepam, bazı ülkelerde Rohypnol olarak da bilinir ve bazı ülkelerde anestezinin başlarında şiddetli uykusuzluk ve ateşte tedavide kullanılan orta dereceli bir etkendir. Diğer hipnotiklerle olduğu gibi flunitrazepam da sadece kısa süreli veya sadece kısa süreli olarak kullanılmalıdır. kronik uykusuzluk ile arada sırada. Flunitrazepam, rapor edilen vakalarda insidansı çok nadir olmasına rağmen anılmıştır.

İzopropilfenidat (IPH ve IPPD olarak da bilinir) esaslı bir ilac olup metil ile ester ile yakından ilişkilidir. Metilfenidata benzer etkileri var, ancak daha uzun bir süre etki gösteriyor [ve Birleşik Krallık'ta onaylanmayan satış sonrasında Nisan 2015'te T olarak yasaklandı. Litvanya'da kullanmak, satın almak, almak, taşımak, satmak veya ithal etmek yasadışı. Isopropylphenidate

25I-NBOMe (2C-1-NBOMe, Cimbi-5, aynı zamanda "25I" e kısaltıldı ve "N-bomb" olarak anılacaktır, psychedelic'in bir türevidir ve 2003 yılında kimyager Ralf Heim tarafından keşfedilen bulgularını doktora tezi ile birleştirdi. Bileşik daha sonra bir ekip tarafından araştırıldı.

Nimetazepam (Erimin ve Lavol markası altında pazarlanmaktadır), bir türev olan bir ara-etkili ilaçtır. İlk kez 1962'de Hoffmann-La Roche'de bir ekip tarafından sentezlendi. Bu ve özelliklere sahip. Nimetazepam ayrıca bir Erimin ve Lavol olarak bilinen 5 mg tabletlerde satılmaktadır. Uykuya dalmakta veya uykuda güçlük çeken hastalarda genellikle kısa süreli tedavi için öngörülmüştür. Nimetazepam'ın (Sumitomo Japonya) tek global üreticisi Kasım 2015'ten beri Erimini imal etmeyi durdurdu. Erimin reçetelenen hastalar, örneğin, diğer hipnotiklerle değiştiriliyor vb.

2C-B veya 2,5-dimetoksi-4-bromo, İlk önce 1974 yılında sentezlenmiştir. Shulgin'in kitabında dozaj aralığı 12-24 mg olarak listelenmiştir. 2C-B, bazen tabletler veya jel kapaklar halinde basılan beyaz bir toz olarak satılmaktadır ve ayrıca bir takım başka isimler de denilmektedir. İlaç genellikle oral yoldan alınır, ancak buharlaşabilir veya de olabilir.

6-MAPB (1- (benzofuran-6-il) -N-metilpropan-2-amin), yapısal olarak 6-APB ve MDMA ile ilişkili bir psychedelic ve entaktojenik ilaçtır. Bilinmiyor

5-MAPB (l- (benzofuran-5-il) -N-metilpropan-2-amin) yapısı ve etkileri benzerdir.

Oxycodone, 1916 yılından beri klinik kullanımda ve orta ila orta derecede şiddetli akut veya kronik tedavide kullanılır. Birçok ağrı tipinde olanlar için iyileşme olduğu bulunmuştur [Uzmanlar, kanserle ilişkili olmayan kronik ağrı, çünkü çoğu opioid bağımlılık açısından büyük potansiyele sahiptir ve ayrıca

Diclazepam (Ro5-3448), ayrıca klorodiazepam ve 2'-kloro-diazepam olarak da bilinir. İlk önce 1960 yılında Hoffman-La Roche tarafından ekip tarafından sentezlendi. Şu anda bir ilaç olarak kullanım için onaylanmadı, daha ziyade bir insan olarak satıldı. Etkinlik ve güvenlik insanlarda test edilmedi.


Ergotamine a ve ailenin bir parçasıdır; yapısal ve biyokimyasal açıdan yakından

Birçok kişiye yapısal benzerlik gösterir ve
Akut atakların tedavisinde kullanılır (bazen ergot mantarının tıbbi kullanımı ile birlikte 16. yüzyılda dozaj belirsizliklerinin ortaya çıkmasına neden olan belirsizlikler başlamıştır ve doğumdan sonra kanamayı önlemek için kullanılmıştır). ergot mantar ve 1921'de Gynergen olarak pazarlanmaktadır


N-Ethylhexedrone (ayrıca α-ethylaminocaprophenone, N-ethylnorhexedrone, hexen andNEH olarak da bilinir) N-Ethylhexedrone sınıfının ilk olarak 1960'larda bir dizi patentte bahsedildi ve daha iyi bilinen ilacın (MDPV) gelişmesine yol açtı. 2010'ların ortalarından beri N-ethylhexedrone çevrimiçi olarak satıldı


Fuambai Sia Ahmadu (doğan 1969, Sierra Leonean-Amerikan antropologudur ve Gambiya için ingiliz lin'inde çalışmıştır.


Ahmadu, sosyal antropolojide doktora derecesini ve Karşılaştırmalı İnsani Gelişme Bölümü'nde doktora sonrası çalışmayı üstlendi.


Fuf
Fentanil, diğer opioidlerin tipik etkilerini, onun agonizmiyle sağlar. Morfininki ile olan ilişkisine karşı güçlü potensi büyük oranda yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Bunun için,

BROMADOLINE u-47700 ile aynı etkidir

Alprazolam çoğunlukla tedavi etmek için kullanılır ve FDA etiketi, doktorun ilacın kullanışlılığını düzenli olarak yeniden değerlendirmesini önerir. Alprazolam, yaygın anksiyete bozukluğunun tedavisinde ve eşlik eden depresyon ile anksiyete durumlarının tedavisinde de endike olabilir. Alprazolam da sıklıkla eşlik eden uyku bozuklukları örnekleri ile reçete edilir.α-PVP, diğer psikostimülanlar gibi aşırı uyarılmaya, paranoyaya ve halüsinasyonlara neden olabilir. İlaç kombinasyonlarının neden olduğu intiharlarda ve aşırı dozlarda α-PVP'nin nedeni olduğu veya ölüme neden olduğu bildirildi. α-PVP ayrıca, en az bir ölümle bağlantılı olduğu ve bununla birlikte oluştuğu

3,4-metilendioksi- N - etilkasinon ( MDEC , βk-MDEA ) olarak da bilinen etilon , bir ve olarak sınıflandırılmıştır ("Havva"). Etilonun kısa bir insan kullanımı öyküsü vardır ve göreceli olarak daha az güçlü olduğu bildirilmektedir. Amerika Birleşik Devletleri'nde, cathinone ürünlerinde

SKYPE: summerzunan

MDMB-CHMICA (ayrıca yanlışlıkla MMB-CHMINACA olarak bilinir ), t'nin güçlü bir türüdür ve çevrimiçi satılmıştır MDMB-CHMICA "MMB-CHMINACA" adı altında satılırken, bu kod adına karşılık gelen bileşik (yani, t-butil analogu yerine izopropil, tasarımcı ilaç pazarında 2015'te amb-chminaca olarak tanımlanmıştır

skype: summerzunan

5F-AB-PINACA , orijinal olarak ilaç olarak 2009 yılında geliştirilen bir dizi bileşikten türetilmiş ve çevrimiçi olarak satılmıştır

5F-AB-PINACA'nın sırasıyla 0,48 nM ve 2,6 nM'lik andwith değerlerinin güçlü olduğu bildirilmiştir. Metabolizması literatürde tanımlanmıştır.

U-50488 , son derece seçiciliği olan , ancak etkileri olmayan bir ilaçtır . C ve etkileri vardır ve ilaçlar tarafından üretilen hafıza zayıflığını tersine çevirir. U-50488, icat edilen ilk seçici kappa agonistlerinden biriydi ve türevleri üzerine araştırmalar, ilgili bileşiklerin geniş bir ailesinin geliştirilmesine yol açtı.

3-Methoxyeticyclidine ( 3-MeO-PCE ) nitel olarak PCE ve PCP'ye benzer ve çevrimiçi olarak satılmıştır.

4- MeO-PCP'nin sentezi ilk olarak 1965'te tıbbi kimyager Victor Maddox tarafından bildirilmiştir. 1999'da bir kimyager tarafından yayınlanan bir inceleme yazısı, 4-MeO-PCP'nin takma ad John Q. Beagle, insanda 4-MeO-PCP'nin potansiyelinin PCP'ye göre azaldığını ileri sürdü, iki yıl sonra Beagle, 4-MeO-PCP'nin sentezi ve kalitatif etkileri hakkında ayrıntılı bir açıklama yayınladı,

Görünüm Kristaller veya toz
Renk beyaz toz beyaz kristal
Paketleme Alüminyum Folyo Çanta veya Plastik Torba
Anavatan Çin
ödeme şekli WU MG TTBitcoin
Nakliye yolu EMS EUB UPS TNT FedEx DHL
Adedi

5gram

İletişim bilgileri
Fanchuang Medical Biotechnology Co., Ltd.

İlgili kişi: admin

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin Message not be empty!