Fanchuang Tıbbi Biyoteknoloji Ltd

Müşteri Talep İnovasyonun En İyi Kaynağı mı?

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerAraştırma Kimyasalları BK MDMA

Mephedrone Araştırma Kimyasalları BK MDMA Big Crystal 4MEC 4CEC Yüksek Saflık

Büyük Hizmet Büyük Kalite.

—— Carl Balfou

Çok sağduyulu ve yardımsever olduğunuz için teşekkürler. Gerçekten çok kibar ve eğlenceli bir şekilde çalışmaktan zevk duyuyorsunuz.

—— Jeff Rader

Sizler en tatlı, en cariyesiz hizmetsiniz.

—— Luis Acosta

Ben sohbet şimdi

Mephedrone Araştırma Kimyasalları BK MDMA Big Crystal 4MEC 4CEC Yüksek Saflık

Büyük resim :  Mephedrone Araştırma Kimyasalları BK MDMA Big Crystal 4MEC 4CEC Yüksek Saflık

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FC
Sertifika: GMP
Model numarası: 06

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Folyo Çanta veya İsteğe Bağlı
Teslim süresi: 3-5dags
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T
Yetenek temini: 600kg
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: Kimyasal CA'LARI: 1189805-46-6
Ambalaj: Ambalaj gizleme Renk: Beyaz toz
Formül: C11H15NO Nakliye: EUB DHL FEDEX

Araştırma Kimyasalları Mephedrone White Büyük Kristal 4MMC 4CMC 4MEC 4CEC Yüksek Saf

Pro Name bk ebdp
CAS NUMARASI 186028-79-5
Moleküler formül C11H13NO3
Görünüm Büyük kristal
IUPAC adı

1- (1,3-Benzodioksol-5-il) -2- (metilamino) propan-1-on

Teslimat süresi 2 gün içinde
paket Talebin olarak
Liman Şanghay
Üretim kapasitesi 300 Kilogram / Ay
Saflık % 98
Depolama kuru ve serin yerde saklayın.
LimitNum 10 Gram / 100usd
Uygulama Laboratuvar araştırması için
Renk Beyaz pembe kahverengi
gönderi TNT, UPS, DHL, FEDEX, EMS ve Müşteri'nin isteği
Ödeme
Bitcoin, Western Union, MoneyGram

Dolophine markası altında satılan methadone, ağrı tedavisinde veya bakım terapisinde veya opioid bağımlılığı olan insanlarda sivilcenin azalmasına yardımcı olmak için kullanılan bir opioiddir. [3] Metadon kullanarak detoksifikasyon, bir aydan kısa bir sürede nispeten hızlı bir şekilde veya altı ay kadar yavaş yavaş yapılabilir. Tek bir dozun hızlı bir etkisi olsa da, maksimum etki beş gün sürebilir. Etkileri, tek bir dozdan altı saat sonra, karaciğer fonksiyonları normal olan insanlarda uzun süre kullanıldıktan sonra bir buçuk saat sürer. Metadon genellikle ağızdan alınır ve nadiren bir damar damarına enjekte edilir.

İzopropilfenidat (IPH ve IPPD olarak da bilinir) esaslı bir ilac olup metil ile ester ile yakından ilişkilidir. Metilfenidata benzer etkileri olduğu halde daha uzun süreli etki süresi vardır [ve Birleşik Krallık'ta Nisan 2015'ten itibaren T olarak onaylanmadan satılmamasından dolayı yasaklanmıştır.

Litvanya'da, İzopropilfenidat'ı kullanmak, satın almak, elde etmek, taşımak, satmak veya ithal etmek yasadışıdır

25I-NBOMe (2C-1-NBOMe, Cimbi-5, aynı zamanda "25I" e kısaltıldı ve "N-bomb" olarak anılacaktır, psychedelic'in bir türevidir ve 2003 yılında kimyager Ralf Heim tarafından keşfedilen bulgularını doktora tezi ile birleştirdi. Bileşik daha sonra bir ekip tarafından araştırıldı.

Nimetazepam (Erimin ve Lavol markası altında pazarlanmaktadır), bir türev olan bir orta etkili ilaçtır. İlk kez 1962'de Hoffmann-La Roche'de bir ekip tarafından sentezlendi. Bu ve özelliklere sahip. Nimetazepam ayrıca bir Erimin ve Lavol olarak bilinen 5 mg tabletlerde satılmaktadır. Uykuya dalmakta veya uykuda güçlük çeken hastalarda genellikle kısa süreli tedavi için öngörülmüştür. Nimetazepam'ın (Sumitomo Japonya) tek global üreticisi Kasım 2015'ten beri Erimin imalatını durdurdu. Erimin reçetelenen hastalar, örneğin diğer hipnotiklerle değiştirildi.

2C-B veya 2,5-dimetoksi-4-bromo, İlk önce 1974 yılında sentezlenmiştir. Shulgin'in kitabında dozaj aralığı 12-24 mg olarak listelenmiştir. 2C-B, bazen tabletler veya jel kapaklar halinde basılan beyaz bir toz olarak satılmaktadır ve ayrıca bir takım başka isimler de denilmektedir. İlaç genellikle oral yoldan alınır, ancak buharlaşabilir veya de olabilir.

6-MAPB (1- (benzofuran-6-il) -N-metilpropan-2-amin), yapısal olarak 6-APB ve MDMA ile ilişkili bir psychedelic ve entaktojenik ilaçtır. Bilinmiyor

5-MAPB (l- (benzofuran-5-il) -N-metilpropan-2-amin) yapısı ve etkileri benzerdir.

Oxycodone, 1916 yılından beri klinik kullanımda ve orta ila orta derecede şiddetli akut veya kronik tedavide kullanılır. Birçok ağrı tipinde olanlar için iyileşme olduğu bulunmuştur [Uzmanlar, kanserle ilişkili olmayan kronik ağrı, çünkü çoğu opioid bağımlılık açısından büyük potansiyele sahiptir ve ayrıca

Diclazepam (Ro5-3448), ayrıca klorodiazepam ve 2'-kloro-diazepam olarak da bilinir. İlk önce 1960 yılında Hoffman-La Roche tarafından ekip tarafından sentezlendi. Şu anda bir ilaç olarak kullanımı onaylanmadı, daha ziyade bir insan olarak satıldı. Etkinlik ve güvenlik insanlarda test edilmedi.

Ergotamine a ve ailenin bir parçasıdır; yapısal ve biyokimyasal açıdan yakından ilişkilidir. Birçoğuna yapısal benzerliğe sahiptir ve
Akut atakların tedavisinde kullanılır (bazen ergot mantarının tıbbi kullanımı ile birlikte 16. yüzyılda dozaj belirsizliklerinin ortaya çıkmasına neden olan belirsizlikler başlamıştır ve doğumdan sonra kanamayı önlemek için kullanılmıştır). ergot mantar ve 1921'de Gynergen olarak pazarlanmaktadır


N- Ethylhexedrone (ayrıca α-ethylaminocaprophenone , N- ethylnorhexedrone , hexen ve NEH olarak da bilinir ), N- Ethylhexedrone sınıfındadır ve ilk olarak 1960'larda bir dizi patentte bahsedilmiştir ; bu da daha iyi bilinen ilacın (MDPV ). 2010'ların ortalarından beri, N- ethylhexedrone çevrimiçi olarak satılmıştır.
Fuambai Sia Ahmadu (doğan 1969, Sierra Leonean-Amerikan antropologudur ve Gambiya'da İngiliz l'i çalışmıştır .


Ahmadu, sosyal antropolojide doktora derecesini ve Karşılaştırmalı İnsani Gelişme Bölümü'nde doktora sonrası çalışmayı üstlendi.


Fuf
Fentanil, diğer opioidlerin tipik etkilerini, onun agonizmiyle sağlar . Morfininkiyle olan ilişkisine karşı güçlü potensi büyük oranda yüksektir . Bunun sebebiyle, daha kolay nüfuz edebilir

BROMADOLINE, u-47700 ile aynı etkidir.

Alprazolam çoğunlukla tedavi etmek için kullanılır ve FDA etiketi, doktorun ilacın kullanışlılığını düzenli olarak yeniden değerlendirmesini önerir. Alprazolam, yaygın anksiyete bozukluğunun tedavisinde ve eşlik eden depresyon ile anksiyete durumlarının tedavisinde de endike olabilir. Alprazolam da sıklıkla eşlik eden uyku bozuklukları örnekleri ile reçete edilir .

CAS: 93148-46-0
Formül: C16H23NO2
IUPAC
Bileşik saflığı: >% 98α-PVP, diğer psikostimülanlar gibi aşırı uyarılmaya, paranoyaya ve halüsinasyonlara neden olabilir. İlaç kombinasyonlarının neden olduğu intiharlarda ve aşırı dozlarda α-PVP'nin nedeni olduğu veya ölüme neden olduğu bildirildi. α-PVP ayrıca, en az bir ölümle bağlantılı olduğu ve bununla birlikte oluştuğu

Görünüm Kristaller veya toz
Renk beyaz toz beyaz kristal
Paketleme Alüminyum Folyo Çanta veya Plastik Torba
Anavatan Çin
ödeme şekli WU MG TTBitcoin
Nakliye yolu EMS EUB UPS TNT FedEx DHL
Adedi 5gram

 

İletişim bilgileri
Fanchuang Medical Biotechnology Co., Ltd.

İlgili kişi: admin

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin Message not be empty!