Fanchuang Tıbbi Biyoteknoloji Ltd

Müşteri Talep İnovasyonun En İyi Kaynağı mı?

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerAraştırma Kimyasalları Kristali

Kahverengi BK - MMA MDA Enerji Araştırma Kimyasalları, Kahverengi MDMA Kristaller CAS 89604 91 1

Büyük Hizmet Büyük Kalite.

—— Carl Balfou

Çok sağduyulu ve yardımsever olduğunuz için teşekkürler. Gerçekten çok kibar ve eğlenceli bir şekilde çalışmaktan zevk duyuyorsunuz.

—— Jeff Rader

Sizler en tatlı, en cariyesiz hizmetsiniz.

—— Luis Acosta

Ben sohbet şimdi

Kahverengi BK - MMA MDA Enerji Araştırma Kimyasalları, Kahverengi MDMA Kristaller CAS 89604 91 1

Büyük resim :  Kahverengi BK - MMA MDA Enerji Araştırma Kimyasalları, Kahverengi MDMA Kristaller CAS 89604 91 1

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FC
Sertifika: GMP
Model numarası: 06

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Folyo Çanta veya İsteğe Bağlı
Teslim süresi: 3-5dags
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T
Yetenek temini: 600kg
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: Kimyasal CA'LARI: 42542-10-9
Teslim süresi: 24 saat sonra Renk: Beyaz toz
Formül: C11H15NO2 Nakliye: EUB DHL FEDEX

 
Etilon Kahverengi Bk-Mma Mda Bk Etilon Kahverengi Bk-Mma Mdm Bk Etilon Kahverengi Bk Saflık 99%

1. Hızlı Ayrıntılar

isim

(Z) -2- (5-amino-l, 2,4-tiadiazol-3-il) -2-tioasetat

CAS numarası 89604-91-1
Anavatan Çin
minimum sipariş miktarı Müzakere
Fiyat Negptoation
Ödeme şartları Western Union, MoneyGram, Bitocoin
Arzı Ablity 500kg / ay
Teslimat süresi 1-2 gün
Görünüm Büyük kristal
Diğer isimler metilon / bkebdp / dibutilon
süre 4-6 saat
Sübstitü adı (RS) -1- (benzo [d] [1,3]
Lezzet Yolları EMS, DHL TNT, USPS, UPSPro Adı bk md ma
CAS NO 89604-91-1 186028-79-5
Moleküler Formül C11H13NO3
Görünüm Büyük kristal
IUPAC ismi (+/-) - 3,4-metilendioksimetamfetamin hidroklorür
Teslimat Süresi 2 gün içinde
Talep olarak PackAge
Port Hongkong
Üretim Kapasitesi 500 Kilogram / Ay
Saflık% 99.5
Depolama, kuru ve serin yerde depolanır.
LimitNum 10 Gram
Uygulama Laboratuar araştırması için
Sarı renk
Sevkıyat TNT, UPS, DHL, FEDEX, EMS ve Müşteri isteği
Ödeme Bitcoin, Western Union, MoneyGram

Mephedrone ilk olarak 1929'da sentezlendi, ancak 2003 yılında yeniden keşfedilinceye kadar pek bilinmiyordu, bu noktada pek çok ülkede üretim ve sahip olma yasalydı. 2007 yılına kadar, mephedrone'un internette satışa sunulduğu bildirildi; 2008 yılına kadar kolluk kuvvetleri bu bileşiğin farkına vardı ve 2010 yılına kadar çoğu Avrupa'da bildirildi ve Birleşik Krallık'ta yaygın kaldı. Mephedrone ilk kez 2008 yılında İsrail'de yasadışı, ardından İsveç tarafından takip edildi. 2010'da birçok Avrupa ülkesinde ve Aralık 2010'da yasadışı hale getirildi
JWH-073 HU-210 JWH-200 JWH398 JWH081 JWH073 JWH015 JWH122 JWH203 JWH210 JWH019 ALT SINEMA İÇİN

JWH-018 (1-pentil-3- (1-naftoil) indol) veya AM-678, hem CB1 hem de CB2 kanabinoid reseptörlerinde CB2 için bazı seçiciliği olan ailenin bir kimyasal maddesidir. Bazı ülkelerde yasal olarak kenevir olarak "tütsü" olarak satılan "yasal esrar bitkisel tütsü karışımları" gibi ürünlerde kullanılmasına yol açan (THC), kanabiside doğal olarak bulunan bir cannabinoid maddesine benzeyen hayvanlarda efektler üretir; insan tüketimi için ".
FUB-JWH-018 ayrıca FUB-018 olarak da bilinir

AZ-037), r güçlü bir ürün olduğu ve çevrimiçi satıldığı bir e- temelli. İlk olarak Şubat 2015'te Fransa'da 540 g beyaz toz ele geçirildiğinde tespit edildi. AZ- 037, Cayman Chemical web sitesinde yapısal izomer 5-fluoro-3,5-AB-PFUPPYCA'nın eşanlamlısı olarak da kullanılır. Böylece AZ-037 iki farklı bileşiğin eşanlamlısı olarak kullanılmaktadır.

5F-NNE1 (aynı zamanda 5F-NNEI ve 5F-MN-24 olarak da bilinir), bir potent olarak kabul edilen ve çevrimiçi olarak satılan bir bazlıdır. Bilinen metabolik kurtuluş (ve bir safsızlık olarak varlık) göz önüne alındığında, ilgili bileşikte, 5F-NNE1'in amid grubunun metabolik hidrolizinin bir bilirliği serbest bırakabileceğinden şüphelenilmektedir

ah-7921 u-50488 u-69593 4-meo-dmt 5-meo-amt 5-meo-dipi 5-eto-dmt
HDEP-28 veya etilnaftirat, esasen değiştirilen ancak onunla değiştirilen bazlı bir ilaçtır. Potansiyel olarak birkaç kez potensli ve kısa bir etki süresi olan, daha güçlü olarak davranan kişilerle daha yakından ilişkilidir.

3-Methylmethcathinone (3-MMC ve 3-Mephedrone olarak da bilinir) ailesinden bir etkendir. 3-MMC, yapısı itibariyle popüler yasadışı uyuşturucuyla (4-MMC) yakından ilişkilidir ve birçoğu 4-mephedrone olduğu için 3-mephedrone'u yasaklayan çoğu ülkede yasadışıdır. Bununla birlikte, 3-MMC "pazarda mephedrone'a alternatif olarak halen göründü ve ilk olarak İsveç'te 2012'de satılması tespit edildi. Diğer yasal yükseklerden farklı olarak, 3-MMC, büyük memelilerde test edildi ve karakterize edildi ve bu konuda çok daha fazla bilgi sağladı. Diğer sentetik katinonlar hakkında bilinmektedir.Metilon ("3,4-metilendioksi-N-metilkasinon", "MDMC", "βk-MDMA" ve aralık "M1" olarak da bilinir) bir empatojen ve uyarıcı psikoaktif ilaçtır. Bu, ikame edilen amfetamin, ikame edilmiş katinon ve ikame edilmiş metilendioksifenetilamin sınıflarının bir üyesidir.

Metilone, MDMA'nın ikame edilmiş katinon analoğu ve metasainonun 3,4-metilendioksi analoğudur. Metilenin MDMA'ya göre tek yapısal farkı, feniletilamin çekirdeğinin β konumunda 2 hidrojen atomunun 1 oksijen atomuyla ikame edilmesiyle bir keton grubu oluşturulmasıdır.

Metilone ilk olarak antidepresan olarak potansiyel kullanım için 1996'da kimyager Peyton Jacob III ve Alexander Shulgin tarafından sentezlendi.

2004'ten başlayarak, metilone, birçok ülkede bu bileşiğin yasal olarak yasaklanmaması avantajından faydalanarak rekreasyonel kullanım için satılmıştır.
Etilon, serotonin, norepinefrin ve dopaminin karma geri alım inhibitörü / serbest bırakıcı ajanı olarak görev yapar. Bunlar zevk, ödül, motivasyon ve odağından sorumlu nörotransmitterlerdir.
Bu, nörotransmitterlerin sinirsel bir impuls iletme işlevini yerine getirdikten sonra esasen birikmesine ve yeniden kullanılmasına izin verdikten sonra fiziksel olarak uyarıcı ve öforik etkilere neden olan nörotransmitterlerin geri alımını ve reabsorpsiyonunu inhibe ederek yapılır.
Metilenonla karşılaştırıldığında, nöropeinfrin ve dopamin taşıyıcıları için olan afinitesi benzer olmakla birlikte, serotonin taşıyıcı için yaklaşık 3 kat daha düşük bir afiniteye sahiptir (MDMA'ya göre 3 kat daha düşük afiniteye sahiptir).
Farmakolojide metilyona göre bu farklılıkların sonuçları, etilonun doz açısından daha az potent olduğu, serotonerjiklere göre daha dengeli katekolaminerjik etkilere sahip olduğu ve metilfenidat gibi bir geri alım inhibitörüne amfetamin gibi bir salıcıdan daha fazla davranmasıdır; Bununla birlikte, etilon hala nispeten güçlü serbest bırakma özelliklerine sahiptir.

İletişim bilgileri
Fanchuang Medical Biotechnology Co., Ltd.

İlgili kişi: admin

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin Message not be empty!