Fanchuang Tıbbi Biyoteknoloji Ltd

Müşteri Talep İnovasyonun En İyi Kaynağı mı?

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerAraştırma Kimyasal Tozları

Alprazolam Xanax Araştırma Kimyasal Tozları CAS 28981 97 7 Kimyasal Aktif Ara ürünler

Büyük Hizmet Büyük Kalite.

—— Carl Balfou

Çok sağduyulu ve yardımsever olduğunuz için teşekkürler. Gerçekten çok kibar ve eğlenceli bir şekilde çalışmaktan zevk duyuyorsunuz.

—— Jeff Rader

Sizler en tatlı, en cariyesiz hizmetsiniz.

—— Luis Acosta

Ben sohbet şimdi

Alprazolam Xanax Araştırma Kimyasal Tozları CAS 28981 97 7 Kimyasal Aktif Ara ürünler

Büyük resim :  Alprazolam Xanax Araştırma Kimyasal Tozları CAS 28981 97 7 Kimyasal Aktif Ara ürünler

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FC
Sertifika: GMP
Model numarası: 01

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: folyo çantası veya gereksinimler
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, MoneyGram, T / T
Yetenek temini: 800kg / Ay
Detaylı ürün tanımı
CA'LARI: 28981-97-7 Formül: C17H13ClN4
Renk: Beyaz toz Nakliye: EMS EUB DHL FEDEX
Görünüm: Toz ödeme: T / t Monygram Batı Birliği Bitcoin

Alprazolam ayrıca xanax olarak da bilinir. Bulk Alprazolam Tozu Beyaz Futbol İçin Aktif Maddeler Xanax

Klinik veriler
Telaffuz Alprazolam / ælpræzəlæm / veya / ælpreɪzəlæm /, Xanax / zænæks /
Ticari isimler Xanax, Niravam
AHFS / Drugs.com Monografi
MedlinePlus a684001
Gebelik
kategori
· ABD: D (Risk Kanıtı)
Bağımlılık
yükümlülük
Fiziksel: Orta Psikolojik: Orta-Yüksek
ATC kodu · 05.0512 (DSÖ)
Hukuki durum
Hukuki durum

· AU: S8 (Kontrollü)

· CA: Zamanlama IV

· DE: Yalnızca reçeteyle (Yüksek dozlar için Anlage III)

· İngiltere: Sınıf C

· ABD: Program IV

· BM: Psikotropik Çizelge IV

· Genel olarak: ℞ (Sadece reçete)

Farmakokinetik veri
Biyoyararlanım % 80-90
Metabolizma Hepatik, sitokrom P450 3A4 vasıtasıyla
Biyolojik yarılanma ömrü Derhal serbest bırakılması: 11.2 saat,  
Uzatılmış sürüm: 10.7-15.8 saat  
Tanımlayıcılar
IUPAC ismi 8-Kloro-l-metil-6-fenil-4 // - [1,2,4] triazolo [4,3-a] [1,4] benzodiazepin
CAS numarası · 28981-97-7
PubChem CID · 2118
IUPHAR / BPS 7111
drugbank · DB00404
ChemSpider 2034
UNII · YU55MQ3IZY
KEGG · D00225
Chebi · CHEBI: 2611
ChEMBL · CHEMBL661
ECHA Bilgi Kartı 100.044.849
Kimyasal ve fiziksel veriler
formül C17H13CIN4
Molar kütle 308.77 g-mol- 1

Alprazolam Toz CAS 28981-97-7 Kimyasal Hammaddeler

Yüksek saflıkta alprazolam tozu üretiyoruz, biz üç yıldan fazla teknolojiye sahibiz ve

deneyim, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya ve birçok Avrupa pazarında

Xanax markası altında temin edilebilen Alprazolam, güçlü, kısa etkili bir benzodiazepineanoksit ve küçük bir sakinleştiricidir [3] Anksiyete bozukluklarının, özellikle de panik bozukluğun tedavisinde yaygın olarak kullanılan, aynı zamanda genelleşmiş kaygı bozukluğu (GAD) ya da sosyal kaygı bozukluğunun tedavisinde de kullanılır. [4] [5] 2010 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde 12. reçeteli ilaçtan 12. oldu. [6] Alprazolam, diğer benzodiazepinler gibi GABAA reseptöründeki belirli bölgelere bağlandı. Anksiyolitik, yatıştırıcı, hipnotik, iskelet kası gevşetici, antikonvülsan, amnestik ve antidepresan özelliklere sahiptir. [7] Alprazolam, sıkıştırılmış tabletler (CT) ve uzun süreli salınım kapsülleri

Bizim avantajlarımız:

Profesyonel Üretici: steroid hormon tozları, steroid, peptidler, farmasötik hammaddeler ve ara ürünleri konusunda uzmanlaşmış ilaç üreticisi. Firmamız Ar-Ge, organik bir bütün haline üretim, işletme ve pazarlama entegre etmektedir. Tüm ürünler küçük yeraltı laboratuarlarından veya karaborsadan değil, Standart İşlem Prosedürü (SOP) 'ye göre GMP koşulları altında üretilmektedir, bu nedenle kalite garanti edilmektedir. Biz, ihracat ve ithalat yetkisine sahibiz ve 4 yıldan fazla bir süredir ihracata sahibiz.

Minimum Sipariş: 5-100 gram. Her bir tozun min. Ambalajı 10g veya 100g, ancak bazı pahalı tozlar birkaç gramda satın alınabilir.

Profesyonel Teslimat: Kurye ile (EMS, DHL, Fedex, UPS, TNT) tercih edilir, toplu sipariş pazarlık edilebilir.5-7 iş günü teslim zamanında. İzleme No. mevcutsa, ihtiyacınız olduğunda teslimatın geçerliliğini kontrol etmek için müşterilerimizin en son takiplerini sağlayabiliriz.
Dikkatlice Ambalaj: Güvenli ve profesyonel örtülü paket garanti edilebilir.
Bol stokta: Tozların çoğu stoklar halinde. Aylık steroid tozunun 1000 kilogramından fazlasını veriyoruz.

Yüksek Teslim Hızı: Malımızın ambalajı herhangi bir hormon bilgisi içermez ve çinin farklı bölgelerinden gönderilebilir. Şu anda, Birleşik Devletler'e ve Avrupa'ya gönderdiğimiz mal gümrükleme oranı% 99, Kanada'ya gelince, Brezilya'nın oldukça yüksek tokaya yakınlığı alanıyla gelince, aynı zamanda gümrükte yeni bir yolumuz var. Bazı alanlara da tamamen yeniden gönderme politikamız var.

Alprazolam Toz CAS (28981-97-7 Kimyasal Hammaddeler, sadece Alprazolam Tozu üretiyoruz, neredeyse hiç başka ürünümüz yok Alprazolam Toz CAS (28981-97-7 Kimyasal Hammaddeler, sadece Alprazolam Tozu üretiyoruz, neredeyse hiç başka ürünümüz yok Alprazolam Powder CAS (28981-97-7 Kimyasal Hammaddeler, 97-7 Kimyasal Hammaddeler, sadece Alprazolam Tozu, neredeyse hiç başka ürün üretmeyiz Alprazolam Powder CAS (28981-97-7 Kimyasal Hammaddeler, sadece Alprazolam Tozu üretiyoruz, hemen hemen hiç ürün üretmiyoruz Alprazolam Powder CAS (28981-97-7 Kimyasal Hammaddeler , sadece Alprazolam Tozu üretiyoruz, neredeyse hiç başka ürünümüz yokAlprazolam Powder CAS (28981-97-7 Kimyasal Hammaddeler, sadece Alprazolam Tozu, hemen hemen hiç başka ürün üretmiyoruz Alprazolam Powder CAS (28981-97-7 Kimyasal Hammaddeler, sadece Alprazolam Toz üretiyoruz , neredeyse hiç başka ürünümüz yokAlprazolam Powder CAS (28981-97-7 Kimyasal Hammaddeler, sadece Alprazolam Toz üretiyoruz, neredeyse hiç başka ürünümüz yok Alprazolam Powder CAS (28981-97-7 Kimyasal Hammaddeler, sadece üretimi e Alprazolam Toz, hemen hemen hiç ürün Alprazolam Toz CAS (28981-97-7 Kimyasal Hammaddeler, sadece Alprazolam Toz üretiriz hemen hemen hiç başka ürün Alprazolam Toz CAS (28981-97-7 Kimyasal Hammaddeler, sadece Alprazolam Toz üretiriz, neredeyse hiç diğer ürün Alprazolam Toz CAS (28981-97-7 Kimyasal Hammaddeler, sadece Alprazolam Tozu üretiyoruz hemen hemen hiç başka ürünümüz yok Alprazolam Toz CAS (28981-97-7 Kimyasal Hammaddeler, sadece Alprazolam Tozu üretiyoruz, hemen hemen hiç başka ürünümüz yok Alprazolam Toz CAS (28981 -97-7 Kimyasal Hammaddeler, sadece Alprazolam Toz üretiyoruz, neredeyse hiç ürün kalmıyor

Herhangi bir sorunuz varsa, bana emir verip bana e-posta gönderebilirsiniz.
Ödeme Şekilleri: West Union, Moeny Gram, PayPal ve Banka Havalesi, Bitcoin
Teslimat Yolları: EMS, HKEMS, TNT, DHL, FedEX, UPS vb.
Sevkiyat Süresi: Ödemenizin onaylandıktan sonra 24 saat içinde
Diğer Hizmet: Güvenli nakliye, yüksek saflık ve sizin için en iyi fiyat

Görevimiz:
Müşterilerimize uzun vadeli bir ilişki geliştiren, belirli ihtiyaçlarını bütçe ve zaman çerçevesinde karşılayacak mükemmel bir kişisel hizmet sunun. Optimize edilmiş doğrulanmış ve kontrol edilen süreçler aracılığıyla, müşterilerin temel yetkinlikleri ve ürün kalitesinde mevzuata uygunluğun en üst düzeye çıkarılmasını sağlayın.

Vizyonumuz:
Danışmanlarımız aracılığıyla inisiyatif disiplini, esnekliği ve takım çalışmasını teşvik edin. Tüm hizmetlerimizin yerel, federal ve uluslararası ajans düzenlemeleri ile müşteri gereksinimlerine, politikalarına ve prosedürlerine uyduğundan emin olun.


Alprazolam ilk olarak 1981'de Upjohn (şimdi Pfizer'in bir parçası) tarafından serbest bırakıldı. [13] İlk onaylanan kullanım panik bozukluğudur ve orijinal pazarlamasının üzerinden iki yıl sonra Xanax ABD'de büyük bir bülten haline gelmiştir. Günümüzde en çok öngörülen [14] ve ABD'de en çok kullanılan benzodiazepin olan alprazolam. [15] Tıbbi sebeplerden dolayı bunları kullananlar arasındaki kötüye kullanım olasılığı, riskin düşük ve diğer benzodiazepin ilaçlarınkine benzediğini gösteren bazı uzman görüşleri ile tartışmalıdır [4] ve diğerleri önemli bir yanlış kullanma ve bağımlılık riski bulunduğunu belirtir Alprazolam'ın hem hasta hem de tıbbi olmayan kullanıcıları arasında ve alprazolamın yüksek afiniteye bağlanma, yüksek potens, kısa bir eliminasyon yarılanma ömrü ve hızlı bir etki başlangıcı olan farmakolojik özellikleri, alprazolam'ın yanlış kullanım potansiyelini artırabilir. [10] ] [16] Çok sayıda reçete ile karşılaştırıldığında nispeten az sayıda kişi kendi dozunda dozlarını artırır veya uyuşturucu arayan davranışa girerler. [17] Alprazolam, ABD Uyuşturucu Uygulama İdaresi (DEA) tarafından IV kontrollü bir madde olarak sınıflandırılır.

İletişim bilgileri
Fanchuang Medical Biotechnology Co., Ltd.

İlgili kişi: admin

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin Message not be empty!