Fanchuang Tıbbi Biyoteknoloji Ltd

Müşteri Talep İnovasyonun En İyi Kaynağı mı?

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerAraştırma Kimyasal Tozları

Yasal Mdma Belirtileri Kristal Şekillendirilmiş, Metilyon Bk Mdma CAS 1112937 64 0

Büyük Hizmet Büyük Kalite.

—— Carl Balfou

Çok sağduyulu ve yardımsever olduğunuz için teşekkürler. Gerçekten çok kibar ve eğlenceli bir şekilde çalışmaktan zevk duyuyorsunuz.

—— Jeff Rader

Sizler en tatlı, en cariyesiz hizmetsiniz.

—— Luis Acosta

Ben sohbet şimdi

Yasal Mdma Belirtileri Kristal Şekillendirilmiş, Metilyon Bk Mdma CAS 1112937 64 0

Büyük resim :  Yasal Mdma Belirtileri Kristal Şekillendirilmiş, Metilyon Bk Mdma CAS 1112937 64 0

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FC
Sertifika: GMP
Model numarası: 02

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: folyo çanta veya baesd talep
Teslim süresi: 24 saat sonra
Ödeme koşulları: T/t, , Moneygram
Yetenek temini: 500kg
Detaylı ürün tanımı
Formül: C24H22FNO2 Renk: Pembe Kırmızı Mavi Sarı Kahve
Nakliye: EMS EUB DHL FEDEX CA'LARI: 1112937-64-0
ödeme: T / t Monygram Teslim süresi: 24 saat sonra
Vurgulamak:

yasal araştırma kimyasalları

,

aktif farmasötik bileşenler

bkmdma cas 1112937-64-0 saflık 99.9% en iyi kalite, en düşük fiyat, diğer adı methylone ethylone bkedbp dibu

bkmdma

CAS: 1112937-64-0
Formül: c12h15no3
görünüm kristal
saflık >% 99.7
Görünüm: kristaller
IUPAC: 2- (pirolidin-1-il) -1- (5,6,7,8-tetrahidronaftalen-2-il) pentan-1-on

MDMA'yı Methylone'dan ayırt etmek üzere yetiştirilen sıçanlarda MDMA'nın metilon ikame maddeleri, bu ilaçlar ile salin arasında ayrım yapmak üzere yetiştirilen hayvanlarda amfetaminin veya halüsinojenik DOM'un yerini tutmaz. Dahası, MDMA ile ortak olarak, metilon monoaminergik sistemlerde etkimektedir. metilone, trombosit serotonin birikimi inhibisyonunda MDMA'nın bir üçüncül potensine ve dopamın ve noradrenalin taşıyıcılar üzerindeki inhibisyon etkisinde yaklaşık aynı etkiye sahiptir.

Metilone ile MDMA arasındaki bu davranışsal ve farmakolojik benzerliklere rağmen, her iki ilacın gözlenen öznel etkileri tamamen özdeş değildir.

"[Metilon] neredeyse aynı MDMA potensine sahiptir ancak aynı etkileri üretmez, MDMA'nın eşsiz sihirini değil keyifli ve pozitif olan neredeyse antidepresan bir etkiye sahiptir."

historys

Metilon (ayrıca "3,4-metilendioksi-N-metilkasinon", "MDMC", "βk-MDM" ve aralık "M1" olarak da bilinir) bir empatojen ve uyarıcı psikoaktif ilaçtır. Bu, ikame edilen amfetamin, ikame edilmiş katinon ve ikame edilmiş metilendioksifenetilamin sınıflarının bir üyesidir.

Metilone, MDMA'nın ikame edilmiş katinon analoğu ve metasainonun 3,4-metilendioksi analoğudur. Metilenin MDM'ye göre tek yapısal farkı, feniletilamin çekirdeğinin β konumunda 2 hidrojen atomunun 1 oksijen atomuyla ikame edilmesiyle bir keton grubu oluşturulmasıdır.

Metilone ilk olarak antidepresan olarak potansiyel kullanım için 1996'da kimyager Peyton Jacob III ve Alexander Shulgin tarafından sentezlendi. 2004'ten başlayarak, metilone, birçok ülkede bu bileşiğin yasaklanmasının yokluğundan faydalanarak, kullanımdan önce kullanım için satılmıştır.

MDMA'yı salin'den ayırt etmek için eğitilen sıçanlarda bkMDM'nin yerine metil kanon kullanılır. Metilon, amfetamin yerine veya bu ilaçlar ile salin arasında ayrım yapmak üzere yetiştirilen hayvanlardaki halüsinojenik DOM'un yerine geçmez.

Ayrıca, bkMDM ile ortak olarak, metilon monoaminergik sistemlerde etkimektedir. In vitro metilone, trombosit serotonin birikiminde inhibisyonda MDM'nin bir üçüncül potensine ve dopamin ve noradrenalin taşıyıcılar üzerindeki inhibisyon etkisinde yaklaşık aynı etkiye sahiptir.

Metilone ve MDMA arasındaki bu davranışsal ve farmakolojik benzerliklere rağmen, her iki ilacın gözlenen öznel etkileri tamamen özdeş değildir. Alexander Shulgin eski yazdı.

Farmakoloji


Metilyon, serotonin, norepinefrin ve dopaminin karma geri alım inhibitörü / serbest bırakıcı ajanı olarak görev yapar. Bunlar, zevk, motivasyon ve odağa odaklanan nörotransmitterlerdir. Bu, nörotransmitterlerin sinirsel bir impuls iletme işlevini yerine getirdikten sonra esasen birikmesine ve yeniden kullanılmasına izin verdikten sonra fiziksel olarak uyarıcı ve öforik etkilere neden olan nörotransmitterlerin geri alımını ve reabsorpsiyonunu inhibe ederek yapılır.

Bkmdma'ya kıyasla, serotonin taşıyıcı için yaklaşık 3 kat daha düşük afinite vardır; buna karşın, norepinefrin ve dopamin taşıyıcılarına olan yakınlığı benzerdir. Özellikle, veziküler monoamin taşıyıcı 2 (VMAT2) için metilyonun afinitesi, MDMA'ya oranla yaklaşık 13 kat daha düşüktür.

Farmakolojide MDMA'ya göre bu farklılıkların sonuçları, metiliyonun doz açısından daha az potent olduğunu, serotonerjik göreceli daha dengeli katekolaminerjik etkilere sahip olduğunu ve metilfenidat gibi bir geri alım inhibitörüne amfetamin gibi bir serbestleştiriciden daha fazla davrandığını; Bununla birlikte, metilon hala nispeten güçlü serbest bırakma özelliklerine sahiptir.

İletişim bilgileri
Fanchuang Medical Biotechnology Co., Ltd.

İlgili kişi: admin

Tel: +8615731109960

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin Message not be empty!