Fanchuang Tıbbi Biyoteknoloji Ltd

Müşteri Talep İnovasyonun En İyi Kaynağı mı?

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerAraştırma Kimyasalları Metilone

Büyük Kristal Araştırma Kimyasalları Metilyon Etilon BK MDEA C12H17NO Tıbbi Araştırma

Büyük Hizmet Büyük Kalite.

—— Carl Balfou

Çok sağduyulu ve yardımsever olduğunuz için teşekkürler. Gerçekten çok kibar ve eğlenceli bir şekilde çalışmaktan zevk duyuyorsunuz.

—— Jeff Rader

Sizler en tatlı, en cariyesiz hizmetsiniz.

—— Luis Acosta

Ben sohbet şimdi

Büyük Kristal Araştırma Kimyasalları Metilyon Etilon BK MDEA C12H17NO Tıbbi Araştırma

Büyük resim :  Büyük Kristal Araştırma Kimyasalları Metilyon Etilon BK MDEA C12H17NO Tıbbi Araştırma

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FC
Sertifika: GMP
Model numarası: 06

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Alüminyum folyo poşetleri; Talebiniz ve güvenli teslimatınız gibi.
Teslim süresi: 3-5dags
Ödeme koşulları: , MoneyGram, T / T
Yetenek temini: 600kg
Detaylı ürün tanımı
Kullanım: Araştırma Görünüm: Farklarla Renkler İyi Kalitede Kristaller
Moleküler ağırlık: 191.000 Nakliye: EUB DHL FEDEX vb.
Formlar: kristaller Formül: C12H17NO
Vurgulamak:

metilon bk mdma

,

etilon kristal

Hukuk Big Kristal Metilin Araştırma Kimyasal Etilon BK MDEA C12H17NO

IUPAC adı 2-metilamino-l- (3,4-metilendioksifenil) propan-l-on
Diğer isimler molly; bk-mdma; etilon;
CAS numarası 1112937-64-0
formül C11H13NO3
Saflık % 99.5
Görünüm Büyük ve küçük Kristaller
Renkler Kahverengi; beyaz; kırmızı; pembe; mavi;
kullanım Tıbbi araştırmalar için

2. Tarihler

Metilon (ayrıca "3,4-metilendioksi-N-metilkasinon", "MDMC", "βk-MDM" ve aralık "M1" olarak da bilinir) bir empatojen ve uyarıcı psikoaktif ilaçtır. Bu, ikame edilen amfetamin, ikame edilmiş katinon ve ikame edilmiş metilendioksifenetilamin sınıflarının bir üyesidir.

Metilone, MDMA'nın ikame edilmiş katinon analoğu ve metasainonun 3,4-metilendioksi analoğudur. Metilenin MDM'ye göre tek yapısal farkı, feniletilamin çekirdeğinin β konumunda 2 hidrojen atomunun 1 oksijen atomuyla ikame edilmesiyle bir keton grubu oluşturulmasıdır.

Metilone ilk olarak antidepresan olarak potansiyel kullanım için 1996'da kimyager Peyton Jacob III ve Alexander Shulgin tarafından sentezlendi. 2004'ten başlayarak, metilone, birçok ülkede bu bileşiğin yasaklanmasının yokluğundan faydalanarak, kullanımdan önce kullanım için satılmıştır.

MDMA'yı salin'den ayırt etmek için eğitilen sıçanlarda bkMDM'nin yerine metil kanon kullanılır. Metilon, amfetamin yerine veya bu ilaçlar ile salin arasında ayrım yapmak üzere yetiştirilen hayvanlardaki halüsinojenik DOM'un yerine geçmez.

Ayrıca, bkMDM ile ortak olarak, metilon monoaminergik sistemlerde etkimektedir. In vitro metilone, trombosit serotonin birikiminde inhibisyonda MDM'nin bir üçüncül potensine ve dopamin ve noradrenalin taşıyıcılar üzerindeki inhibisyon etkisinde yaklaşık aynı etkiye sahiptir.

Metilone ve MDMA arasındaki bu davranışsal ve farmakolojik benzerliklere rağmen, her iki ilacın gözlenen öznel etkileri tamamen özdeş değildir. Alexander Shulgin eski yazdı.

Farmakoloji


Metilyon, serotonin, norepinefrin ve dopaminin karma geri alım inhibitörü / serbest bırakıcı ajanı olarak görev yapar. Bunlar, zevk, motivasyon ve odağa odaklanan nörotransmitterlerdir. Bu, nörotransmitterlerin sinirsel bir impuls iletme işlevini yerine getirdikten sonra esasen birikmesine ve yeniden kullanılmasına izin verdikten sonra fiziksel olarak uyarıcı ve öforik etkilere neden olan nörotransmitterlerin geri alımını ve reabsorpsiyonunu inhibe ederek yapılır.

Bkmdma'ya kıyasla, serotonin taşıyıcı için yaklaşık 3 kat daha düşük afinite vardır; buna karşın, norepinefrin ve dopamin taşıyıcılarına olan yakınlığı benzerdir. Özellikle, veziküler monoamin taşıyıcı 2 (VMAT2) için metilyonun afinitesi, MDMA'ya oranla yaklaşık 13 kat daha düşüktür.

Farmakolojide MDMA'ya göre bu farklılıkların sonuçları, metiliyonun doz açısından daha az potent olduğunu, serotonerjik göreceli daha dengeli katekolaminerjik etkilere sahip olduğunu ve metilfenidat gibi bir geri alım inhibitörüne amfetamin gibi bir serbestleştiriciden daha fazla davrandığını; Bununla birlikte, metilon hala nispeten güçlü serbest bırakma özelliklerine sahiptir.

Resimler

İletişim bilgileri
Fanchuang Medical Biotechnology Co., Ltd.

İlgili kişi: admin

Tel: +8615731109960

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin Message not be empty!