Fanchuang Tıbbi Biyoteknoloji Ltd

Müşteri Talep İnovasyonun En İyi Kaynağı mı?

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerAraştırma Kimyasal Ara Maddeleri

Açık Sarı 4 MEC 4 BMC M - CAT Meow Mephedrone CAS No 1112937 64 0

Büyük Hizmet Büyük Kalite.

—— Carl Balfou

Çok sağduyulu ve yardımsever olduğunuz için teşekkürler. Gerçekten çok kibar ve eğlenceli bir şekilde çalışmaktan zevk duyuyorsunuz.

—— Jeff Rader

Sizler en tatlı, en cariyesiz hizmetsiniz.

—— Luis Acosta

Ben sohbet şimdi

Açık Sarı 4 MEC 4 BMC M - CAT Meow Mephedrone CAS No 1112937 64 0

Büyük resim :  Açık Sarı 4 MEC 4 BMC M - CAT Meow Mephedrone CAS No 1112937 64 0

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FC
Sertifika: GMP
Model numarası: 01

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: folyo çantası veya gereksinimler
Teslim süresi: 3-5
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 500kg
Detaylı ürün tanımı
Görünüm: Kristal CA'LARI: 1112937-64-0 Ambalaj: Folyo Çanta Veya Tabanlı İstenen Renk: Beyaz açık sarı Nakliye: EMS EUB DHL FEDEX ödeme: T / t Monygram Western Union Bitcoin Vurgulamak:

intermediates chemistry

,

intermediate state chemistry

Yasal Beyaz / Açık Sarı 4 MEC 4 BMC M-CAT M-CAT meow meow meow meow Me-phedrone Mephedrone Me-phedrone

Ödeme ve Nakliye Koşulları Tedarik Kapasitesi
Ticari Terim: CIF, CIP Üretim kapasitesi: 100kg / hafta
Ödeme şartları: WU, Para Gram, T / T, bitcoin, Paypal Paketleme: esaslı gereklilik
Ulaşım aracı: Kara, Deniz, Hava Teslim tarihi: 12 saat

Vikipedi, özgür ansiklopedi'nden Bu makale alfabe-ilacın madde adı olan flakka olarak da bilinir. PVP adı verilen farmasötik eksipiyan için bkz. Polivinilpirolidon.alfa-PirolidinopentiyofenonKlinik veriRoutes of
yönetimYasal statüÖrneğin eyaletini belirleyenlerCAS NumarasıPubChem CIDChemSpiderUNIIChEMBKimyasal ve fiziksel veriFormülMolar kütle3D modeli (Jmol) (bu nedir?) (doğrulama)

-Pirolidinopentiyofenon (aynı zamanda -pirolidinovalerofenon, -PVP, O-2387, -keto-prolintane, Prolintanone veya Desmetil Pyrovaleron olarak da bilinir), tasarımcı bir ilaç olarak satılan 1960'larda geliştirilen cathinone sınıfının sentetik uyarıcısıdır. Konuşma olarak bazen flakka orgravel denir. -PVP, pirovaleron ile kimyasal olarak ilişkilidir ve prolintanın keton analoğudur.

Mephedrone, 4-metil metasiyonon (4-MMC) veya 4-metil ephedrone olarak da bilinir, amfetamin ve katinon sınıflarının sentetik uyarıcı bir ilacıdır. Argo adları, drone, M-CAT, White Magic ve meow meow içerir. Bu kimyasal olarak doğu Afrika'daki khat bitkisinde bulunan cathinone bileşiklerine benzer, ancak sivrisinek kovucu DEET ile daha yakından ilgilidir. Kullanıcılar, MDMA, amfetaminler ve kokainle benzer etkiler üreten, kullanıcıların yutması, burnundan çekme veya enjekte edebildiği tabletler veya toz formunda gelir.

Uyarıcı etkilerine ilaveten, mephedrone yan etkiler üretir; bu da diş taşlama en yaygın olanıdır. Mephedrone metabolizması sıçanlarda ve insanlarda incelenmiş ve metabolitleri kullanım sonrasında idrarda tespit edilebilmiştir.

Mephedrone ilk olarak 1929'da sentezlendi, ancak 2003 yılında yeniden keşfedilinceye kadar pek bilinmiyordu, bu noktada pek çok ülkede üretim ve sahip olma yasalydı. 2007 yılına kadar, mephedrone'un internette satışa sunulduğu bildirildi; 2008 yılına kadar kolluk kuvvetleri bu bileşiğin farkına vardı ve 2010 yılına kadar çoğu Avrupa'da bildirildi ve Birleşik Krallık'ta yaygın kaldı.

Mephedrone ilk kez 2008 yılında İsrail'de yasadışı, ardından İsveç tarafından takip edildi. 2010'da birçok Avrupa ülkesinde yasadışı hale getirildi ve Aralık 2010'da AB yasadışı olarak karar verdi. Avustralya, Yeni Zelanda ve Amerika Birleşik Devletleri'nde, diğer yasadışı uyuşturucuların bir benzeri sayılır ve ABD Federal Analog Yasasına benzer kanunlarla kontrol edilebilir.

Eylül 2011'de ABD, mephedrone'u Ekim 2011'den itibaren bir Program I uyuşturucu olarak geçici olarak sınıflandırdı. Bu sınıflandırma Temmuz 2012'de Sentetik Uyuşturucu Suistimali Önleme Yasası'nın (SDAPA) geçişi ile kalıcı hale getirildi.

Metilone ("3,4-metilendioksi-N-metilkasinon", "MDMC", "k-MDMA" ve "M1" gibi geç eşanlamlı terim olarak da bilinir) empatojen ve uyarıcı psikoaktif ilaçtır. Bu, ikame edilen amfetamin, ikame edilmiş katinon ve ikame edilmiş metilendioksifenetilamin sınıflarının bir üyesidir.

Metilone, MDMA'nın ikame edilmiş katinon analoğu ve metasainonun 3,4-metilendioksi analoğudur. MDMA'ya göre metilenin tek yapısal farkı,


İletişim bilgileri
Fanchuang Medical Biotechnology Co., Ltd.

İlgili kişi: admin

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin Message not be empty!