Fanchuang Tıbbi Biyoteknoloji Ltd

Müşteri Talep İnovasyonun En İyi Kaynağı mı?

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerAraştırma Kimyasalları Kristali

Ecstasy E Molly BK EBDP Dibumolly 3 4 - Metilenedioksimetamfetamin

Büyük Hizmet Büyük Kalite.

—— Carl Balfou

Çok sağduyulu ve yardımsever olduğunuz için teşekkürler. Gerçekten çok kibar ve eğlenceli bir şekilde çalışmaktan zevk duyuyorsunuz.

—— Jeff Rader

Sizler en tatlı, en cariyesiz hizmetsiniz.

—— Luis Acosta

Ben sohbet şimdi

Ecstasy E Molly BK EBDP Dibumolly 3 4 - Metilenedioksimetamfetamin

Büyük resim :  Ecstasy E Molly BK EBDP Dibumolly 3 4 - Metilenedioksimetamfetamin

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FC
Sertifika: GMP
Model numarası: 04

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: folyo çanta veya baesd talep
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 800kg / Ay
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: Kimyasal Saflık: % 99
Görünüm: Toz Formül: C11H15NO2
CA'LARI: 42542-10-9 Adı: MDMA

ecstasy ecstasy e molly mdma mda mdai mdmai mdma dibu molly bkedbp

3,4-Metilendioksimetamfetamin (MDMA), yaygın olarak ecstasy (E) olarak bilinen [not 1], öncelikle rekreasyonel bir ilaç olarak kullanılan psikoaktif bir ilaçtır. Arzulanan etkiler artan empati, öfori ve artmış duyumları içerir. Ağızdan alındığında etkiler 30-45 dakika sonra başlar ve son 3-6 saat sürer. Ayrıca bazen hortlak çekilir veya tütsülenir. 2017'den itibaren, MDMA'nın kabul ettiği tıbbi kullanımlar bulunmamaktadır.

MDMA kullanımının olumsuz etkileri arasında bağımlılık, bellek sorunları, paranoya, uyku zorluğu, diş taşlama, bulanık görme, terleme ve hızlı bir kalp atışı sayılabilir. Kullanım depresyona ve yorulmaya da yol açabilir. Ölümler vücut ısısının artması ve dehidrasyon nedeniyle bildirildi. MDMA serbest bırakmayı arttırır ve beynin bazı bölümlerinde sinir iletici serotonin, dopamin ve norepinefrinin geri alımını yavaşlatır. Uyarıcı ve psychedelicefects vardır. ilk artıştan sonra nörotransmitterlerde kısa süreli bir azalma izledi. MDMA, ikame edilmiş metilendioksifenetilamin ve ikame edilmiş amfetamin sınıfı ilaçlara aittir.

İzopropilfenidat (IPH ve IPPD olarak da bilinir) esaslı bir ilac olup metil ile ester ile yakından ilişkilidir. Metilfenidata benzer etkileri olduğu halde daha uzun süreli etki süresi vardır [ve Birleşik Krallık'ta Nisan 2015'ten itibaren T olarak onaylanmadan satılmamasından dolayı yasaklanmıştır.

Litvanya'da, İzopropilfenidat'ı kullanmak, satın almak, elde etmek, taşımak, satmak veya ithal etmek yasadışıdır

25I-NBOMe (2C-1-NBOMe, Cimbi-5, aynı zamanda "25I" e kısaltıldı ve "N-bomb" olarak anılacaktır, psychedelic'in bir türevidir ve 2003 yılında kimyager Ralf Heim tarafından keşfedilen bulgularını doktora tezi ile birleştirdi. Bileşik daha sonra bir ekip tarafından araştırıldı.

Nimetazepam (Erimin ve Lavol markası altında pazarlanmaktadır), bir türev olan bir orta etkili ilaçtır. İlk kez 1962'de Hoffmann-La Roche'de bir ekip tarafından sentezlendi. Bu ve özelliklere sahip. Nimetazepam ayrıca bir Erimin ve Lavol olarak bilinen 5 mg tabletlerde satılmaktadır. Uykuya dalmakta veya uykuda güçlük çeken hastalarda genellikle kısa süreli tedavi için öngörülmüştür. Nimetazepam'ın (Sumitomo Japonya) tek global üreticisi Kasım 2015'ten beri Erimin imalatını durdurdu. Erimin reçetelenen hastalar, örneğin diğer hipnotiklerle değiştirildi.

2C-B veya 2,5-dimetoksi-4-bromo, İlk önce 1974 yılında sentezlenmiştir. Shulgin'in kitabında dozaj aralığı 12-24 mg olarak listelenmiştir. 2C-B, bazen tabletler veya jel kapaklar halinde basılan beyaz bir toz olarak satılmaktadır ve ayrıca bir takım başka isimler de denilmektedir. İlaç genellikle oral yoldan alınır, ancak buharlaşabilir veya de olabilir.

6-MAPB (1- (benzofuran-6-il) -N-metilpropan-2-amin), yapısal olarak 6-APB ve MDMA ile ilişkili bir psychedelic ve entaktojenik ilaçtır. Bilinmiyor

5-MAPB (l- (benzofuran-5-il) -N-metilpropan-2-amin) yapısı ve etkileri benzerdir.

Oxycodone, 1916 yılından beri klinik kullanımda ve orta ila orta derecede şiddetli akut veya kronik tedavide kullanılır. Birçok ağrı tipinde olanlar için iyileşme olduğu bulunmuştur [Uzmanlar, kanserle ilişkili olmayan kronik ağrı, çünkü çoğu opioid bağımlılık açısından büyük potansiyele sahiptir ve ayrıca

Diclazepam (Ro5-3448), ayrıca klorodiazepam ve 2'-kloro-diazepam olarak da bilinir. İlk önce 1960 yılında Hoffman-La Roche tarafından ekip tarafından sentezlendi. Şu anda bir ilaç olarak kullanım için onaylanmadı, daha ziyade bir insan olarak satıldı. Etkinlik ve güvenlik insanlarda test edilmedi.


Ergotamine a ve ailenin bir parçasıdır; yapısal ve biyokimyasal açıdan yakından ilişkilidir. Birçoğuna yapısal benzerliğe sahiptir ve
Akut atakların tedavisinde kullanılır (bazen ergot mantarının tıbbi kullanımı ile birlikte 16. yüzyılda dozaj belirsizliklerinin ortaya çıkmasına neden olan belirsizlikler başlamıştır ve doğumdan sonra kanamayı önlemek için kullanılmıştır). ergot mantar ve 1921'de Gynergen olarak pazarlanmaktadır
N-Etilheksedron (ilk olarak α-etilaminokaprofenon, N-etilnormheksedron, hekzen ve NEH olarak da bilinir) N-Etilheksedrone sınıfının ilk tanımı, 1960'lı yıllarda bir dizi patentte bahsedildi ve daha iyi bilinen ilacın (MDPV) gelişmesine yol açtı. . 2010'ların ortalarından beri N-ethylhexedrone çevrimiçi olarak satıldı
Fuambai Sia Ahmadu (doğan 1969, Sierra Leonean-Amerikan antropologudur ve Gambiya için ingiliz lin'inde çalışmıştır.


Ahmadu, sosyal antropolojide doktora derecesini ve Karşılaştırmalı İnsani Gelişme Bölümü'nde doktora sonrası çalışmayı üstlendi.
Fuf
Fentanil, diğer opioidlerin tipik etkilerini, onun agonizmiyle sağlar. Morfininki ile olan ilişkisine karşı güçlü potensi büyük oranda yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Bunun için,

BROMADOLINE, u-48800 ile aynı etkidir

Alprazolam çoğunlukla tedavi etmek için kullanılır ve FDA etiketi, doktorun ilacın kullanışlılığını düzenli olarak yeniden değerlendirmesini önerir. Alprazolam, yaygın anksiyete bozukluğunun tedavisinde ve eşlik eden depresyon ile anksiyete durumlarının tedavisinde de endike olabilir. Alprazolam da sıklıkla hastalığa yakalanan uyku bozuklukları ile reçete edilir.


α-PVP, diğer psikostimülanlar gibi aşırı uyarılmaya, paranoyaya ve halüsinasyonlara neden olabilir. İlaç kombinasyonlarının neden olduğu intiharlarda ve aşırı dozlarda α-PVP'nin nedeni olduğu veya ölüme neden olduğu bildirildi. α-PVP ayrıca, en az bir ölümle bağlantılı olduğu ve bununla birlikte oluştuğu

Görünüm Kristaller veya toz
Renk beyaz toz beyaz kristal
Paketleme Alüminyum Folyo Çanta veya Plastik Torba
Anavatan Çin
ödeme şekli WU MG TTBitcoin
Nakliye yolu EMS EUB UPS TNT FedEx DHL
Adedi 5gram


methylone

bkmdma 1500usd / 1 kg
dibutylone 1300usd / 1 kg
MDMA 2000USD / 1 kg

Firmamız profesyonel üreticidir ve FUB-AMB, U-47700,5F-PCN, MED, BK-EBDP, 2-NMC kristal, 2-NMC tozu, 4-CPRCl, 4-CEC kristal, FUB-AMB, 4 uzmanlaşmıştır. -CL-PVP, MMBC, NM-2201,4-MPD, A-PPP yüksek kalite ve rekabetçi fiyat.Eğer ihtiyacınız varsa, lütfen benimle iletişim kurmaktan çekinmeyin, size daha spesifik ayrıntılar sunacağım. size rekabetçi fiyat ve en iyi hizmeti vermek için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışmak istiyorum! Bana bir şans verin, daha iyi bir seçim elde edin

"Metilone" aynı zamanda artrit ve şiddetli alerjik reaksiyonları tedavi etmek için kullanılan bir kortikosteroid hormon olan metilprednizolonun enjekte edilebilir biçimi için ticari markalı bir markadır; Dolayısıyla, metilon ile karıştırılabilir. Bağlamın yanı sıra, reçeteli ilaca atıfta bulunulduğunda adın genellikle büyük harfle çevrilmesi gerçeği ile ayırdedilebilirler.


Önerilen alternatif ad bk-MDMA veya beta-keto-MDMA'dır. Çakışan Methylone markasına dikkat edilmeden önce "metilone" adı yaygın olarak kullanıldığından bu terminoloji yakalanmamış olsa da, ilgili kimyasallar bkmdea ve bkmbdb için benzer isimler bu maddelerin belirlenmiş isimleri haline gelmiştir.

bkmdma DIBU
MDMA bkedbp
pentylone 4mmc
mabc adbc
adbf mphp
thpvp nandrolone
5fpcn nm2201
FUB-amb mex
heksen medhylone
fab144 U-48800

İletişim bilgileri
Fanchuang Medical Biotechnology Co., Ltd.

İlgili kişi: admin

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin Message not be empty!